Regulamin

1. Postanowienia ogólne

 1. Definicje:
  1. Administrator – Osoba zarządzająca witryną Strefa-filmu.pl
  2. Serwis – witryna internetowa Strefa-filmu.pl
  3. Użytkownik – osoba odwiedzająca Serwis
 2. Strefa-filmu.pl to strona typu landing page reklamująca ofertę wyszukiwarek filmów online. Skorzystanie z oferty wyszukiwarki wiąże się z opłatą poniesioną na rzecz zewnętrznego podmiotu, czyli właściciela określonej wyszukiwarki.
 3. Rejestracja w wyszukiwarce filmów nie jest darmowa. Korzystanie z wyszukiwarki jest płatne według cennika podanego na stronie określonej wyszukiwarki.
 4. Strefa-filmu.pl nie jest częścią, ani partnerem reklamowanych wyszukiwarek. Strefa-filmu.pl nie jest odbiorcą płatności, świadczy wyłącznie usługi reklamowe na rzecz zewnętrznych podmiotów. Użytkownik dokonuje płatności na innej niż Strefa-filmu.pl stronie.
 5. Informacje na stronie Strefa-filmu.pl mają charakter reklamowy, a nie informacyjny. Użytkownik powinien zapoznać się z właściwą ofertą na stronie reklamowanej wyszukiwarki filmów, przed płatnością. Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje nabywcy w przypadku produktów, które z uwagi na charakter nie mogą zostać zwrócone.
 6. Reklamowane tu wyszukiwarki udostępniają linki do produkcji filmowych na platformach: Netflix, Chili, Player+, iTunes, Rakuten i HBO GO, Amazon Prime Video, Cineman, Ipla, VOD.pl, Apple TV+, Play now, Canal+, CDA premium, Flix – lub zwracają informację o braku dostępności danego filmu do obejrzenia online.
 7. Fakt obecności podstrony opisującej dany film na Strefa-filmu.pl, nie oznacza że ten sam film jest dostępny w reklamowanej wyszukiwarce. Użytkownik, przed płatnością, powinien upewnić się że dany film znajduje się w bazie danych reklamowanej wyszukiwarki filmów. Strefa-filmu.pl, ze względu na brak powiązania technologicznego, nie ma aktualnych informacji.
 8. Strefa-filmu.pl nie udostępnia żadnych materiałów video. Witryna nie udostępnia także linków do materiałów video.
 9. Ilość dostępnych w wyszukiwarkach oraz platformach VOD filmów i seriali jest zmienna. Informacje o danym filmie zamieszczone w serwisie nie świadczą o możliwości jego obejrzenia online na którejkolwiek platformie VOD. Baza filmów na Strefa-filmu.pl nie jest weryfikowana pod tym względem.
 10. Osoba odwiedzająca serwis ma możliwość umieszczania swoich opinii oraz przesyłania zgłoszeń związanych z problemami na stronie.
 11. Administrator nie ma wpływu na treść reklam i treść komentarzy wyświetlających się na stronie. Użytkownik powinien zachować ostrożność i samodzielnie zweryfikować ich autentyczność.
 12. Administrator nie gwarantuje nieprzerywanego i niezakłóconego dostępu do strony Strefa-filmu.pl. Zdarzają się problemy techniczne na które nie ma wpływu.
 13. Strefa-filmu.pl nie ponosi odpowiedzialności za błędy wynikające z niesprawności połączenia internetowego oraz urządzenia wykorzystywanego przez Użytkownika.